Mass Makina Sanayii A.Ş
Firma Profili
MASS MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

22 Temmuz 1996 tarihinde Ankara’da kuruldugu günden bugüne özellikle çimento fabrikalari, kirma-eleme tesisleri ve bu sektörlere dönük çesitli makine imalatlari alaninda hizla büyüyen, gerek imalat ve gerekse hizmet kalitesi ile ön planda olmayi hedefleyen anlayisiyla müsterilerine zamaninda, kaliteli ve hatasiz ürünler saglamayi amaç edinmistir.

Baslangiçta hedef olarak belirlenen sektörlere zamanla tahil ve cam sanayine yönelik ihtiyaçlara uygun makine ve ekipman imalatlari da eklenmis ve ilgili sektörlerin ihtiyaçlarina uygun olarak üretimleri saglanmistir. Bu açilimlar dogal olarak firma makine parkinda da önemli gelismeleri beraberinde getirmistir.

Mass Makina yurt içinde yapmis oldugu birçok anahtar teslimi isin yaninda son yillarda gerek isbirligi yaptigi firmalarla gerek kendi potansiyeli sayesinde yurt disinda da endüstriyel tesis imalatlari yapmaktadir. Özellikle yurtdisi payinin artirilmasi amaciyla planlarini, yatirimlarini bu yönde sürdürmekle birlikte enerji sektörünün ihtiyaçlarina yönelik imalatlarin gerçeklestirilebilmesi için mevcut imalat portföyünde yenilikler ve gelistirmeler de yürütülmektedir.
 

Firma Profili